Przez wiele lat działalności klubu, nasze zainteresowania jak i zaangażowanie w różnego rodzaju imprezy zmieniało się i tym samy zmieniał się też charakter klubu.

Ostatnio na naszych spotkaniach głównie dominują gry planszowe których mamy całą szafę, oraz figurkowy Mordheim. Nie znaczy to że jedynie do tego sprowadzają się weekendy w klubie. Czasem ludzie umawiają się na jakaś sesję rpg, bitwę w Pirates albo WH4000. Co kto lubi. Nie ma jednego sztywnego planu zajęć, a my sami lubimy od czasu do czasu jakąś odmianę w grach, albo zwyczajnie posiedzieć i pogadać na różne tematy.

Zapraszamy w każdą:
Sobotę od 9:00 do 16:00 (wtedy jest nas zazwyczaj najwięcej)
oraz na zajęcia dodatkowe w:
Niedzielę od 11:00 do 17:00
Wtorki od 19:00 do 22:00

Wizyta do niczego nie zobowiązuje, a wszystkich szczegółów można dowiedzieć się od nas bezpośrednio. Mieścimy się w Staromiejskim Domu Kultury przy Rynku Starego Miasta 2 (patrz mapka) na I piętrze (drzwi po prawej). Wejście do SDK znajduje się na samym rogu rynku, takie duże solidne metalowe czarne drzwi.

Jeśli ci się spodoba i zaczniesz bywać regularniej być może zechcesz wstąpić do klubu. Generalnie warunek wstąpienia do klubu jest jeden – wytrzymać w naszym towarzystwie bawiąc się przy tym doskonale. Umiejscowienie klubu w SDK wymusza na nas również opłacanie półrocznej składki która w tej chwili wynosi 60zł od głowy. Na szczęście składka ta nie przepada i możemy dowolnie dysponować tak zebranymi funduszami! Możemy więc je przeznaczyć na zakup interesujących nas materiałów i gier !

W klubie funkcjonuje również sekcja ASG „Tower Guards” – której przedstawiciele prawie nie pojawiają się w samym klubie, gdyż preferują strzelanie się na wolnym powietrzu.

Reklamy